Korzystaj z nowinek technologicznych na swoim polu.

 

POGODYNKA NEW HOLLAND

Niezbędna aplikacja dla rolników: zapewnia profesjonalne prognozy dedykowane dla rolnictwa i ważne dane, takie jak ewapotranspiracja, stopniodni i almanach dla porównania aktualnych warunków ze średnimi z tego samego okresu. Przedstawia także najważniejsze wiadomości na temat profesjonalnego rolnictwa bezpośrednio z najbardziej miarodajnych źródeł. Pozwala także znaleźć najbliższego dealera New Holland i uzyskać wskazówki dojazdu do punktu dealerskiego oraz skontaktować się z New Holland w celu uzyskania dalszych informacji. 

AppStore Google Play

KALKULATOR OSZCZĘDNOÂCI PLM®

Jeśli chcesz sprawdzić, ile możesz zaoszczędzić dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii PLM®, wystarczy pobrać aplikację kalkulatora oszczędności PLM®. Jest ona dostępna dla wszystkich modeli tabletów i smartfonów. Wystarczy wybrać zadanie, które chcesz wykonać, np. uprawę lub zbiór, wprowadzić najważniejsze parametry, w tym koszt paliwa i materiałów oraz powierzchnię pola przeznaczoną do pracy, a aplikacja sama obliczy potencjalne oszczędności, jakie mógłbyś uzyskać, decydując się na technologię naprowadzania i/lub kontroli materiałów PLM®. 

AppStore Google Play

ONBOARD 360

Druga aplikacja przeniesie wirtualnie użytkowników do wnętrza nowego kombajnu CX8 lub ciągnika T7 Heavy Duty podczas pracy w polu. Można będzie obejść maszynę dokoła, obejrzeć jej główne cechy i funkcje; wspiąć się do kabiny, pokierować, a nawet symulować pracę w polu, by zrozumieć, jak nowa maszyna może ułatwić i usprawnić pracę – prawdziwe doświadczenie wirtualnego świata w 360 stopniach. 

AppStore Google Play

T7 HEAVY DUTY RANGE APP

Użytkownicy odkryją wszystkie funkcje, zalety i zastosowania zupełnie nowych modeli T7 Heavy Duty na swoich tabletach i smartfonach. 

Pierwsza część aplikacji oprowadza wokół ciągnika, pokazując jego główne cechy. 

Druga część, „On Board”, zabiera użytkownika do środka i prezentuje wszystkie elementy ergonomicznego układu kabiny, fotel i zawieszenia, automatykę, która przyczynia się do wyjątkowego komfortu. Część trzecia, „At Work”, wyjaśnia wszystkie korzyści związane z wydajnością ciągnika, takie jak moc silnika i niskie zużycie paliwa, łatwość obsługi i zwrotność możliwe za sprawą konstrukcji silnika i wąskiego kąta skrętu i tak dalej. 

Wszystkie funkcje są żywo prezentowane za pomocą tekstów informacyjnych, pięknych zdjęć i realistycznych filmów. 

AppStore Google Play

T5 ELECTRO COMMAND RANGE APP

Dzięki nowej aplikacji New Holland Agriculture poznasz wszystkie funkcje, zalety i zastosowania absolutnie nowej gamy ciągników T5 Electro Command. Jest to idealny ciągnik do zarówno dla hodowców żywego inwentarza jak i osób, które potrzebują zwrotnego ciągnika do codziennej i mieszanej pracy na roli. Pierwsza część aplikacji oprowadza nas wokół ciągnika, pokazując jego główne cechy. Druga część, zatytułowana „On Board”, zaprasza użytkownika do środka i prezentuje wszystkie elementy ergonomicznego układu kabiny, takie jak połączenie najlepszej w swojej klasie przedniej osi z zawieszeniem Terraglide™ z opcjonalną kabiną Comfort Ride™, która zapewnia wyjątkowy komfort podczas pracy. Trzecia sekcja pt. „At Work” przedstawia wszystkie korzyści związane z wydajnością ciągnika. Wszystkie funkcje są na żywo prezentowane za pomocą tekstu, ilustracji, animacji 3D i filmów wideo.

AppStore Google Play

T6 RANGE APP

Dzięki nowej aplikacji produktowej marki New Holland Agriculture, poznasz wszystkie funkcje, zalety i zastosowania absolutnie nowej gamy wysokowydajnych ciągników T6, zaczynając od wprowadzenia z perspektywy klienta. Nowa, wielozadaniowa seria ciągników T6 łączy maksymalną moc z zaawansowaną technologią, dając w efekcie maszyny o nieporównywalnym komforcie jazdy, widoczności i manewrowości, odznaczające się również wysoką mocą i wydajnością. Jest to idealny ciągnik do gospodarstw mieszanych. Pierwsza część aplikacji oprowadza wokół ciągnika, pokazując jego główne cechy. Druga część pt. „On board” przedstawia wnętrze kabiny i opisuje wszystkie elementy ergonomicznego układu. Trzecia sekcja pt. „At Work” przedstawia wszystkie korzyści związane z wydajnością ciągnika itd. Wszystkie funkcje są dynamicznie prezentowane za pomocą tekstu, ilustracji, animacji 3D i filmów wideo. 

AppStore Google Play

Źródło: New Holland Polska

 

CZYTAJ TEŻ

Ceny jaj w Polsce

Więcej…

Polski Cukier przyjazny pracownikom

Więcej…

Od dziś można składać wnioski o pomoc

Więcej…

Syczuan w KOWR

Więcej…

Rekompensaty za nieutrzymywanie świń

Więcej…

Jest zgoda na całoroczny odstrzał dzików

Więcej…

Rekompensaty z tytułu zaprzestania produkcji świń

Więcej…

Pomoc dla posiadaczy świń

Więcej…

ARiMR przypomina o wnioskach za straty w wyniku klęsk żywiołowych

Więcej…

Izby rolnicze z grupy państw V4 będą zwalczać nieuczciwe praktyki handlowe

Więcej…
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

POGODA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

PARTNERZY