zaprasza na szkolenie, podczas którego zaprezentowane zostaną warunki przyznawania pomocy z poddziałania 1.1 Wsparcie dla działań w zakresie kształcenia zawodowego i nabywania umiejętności w ramach działania M01 "TRANSFER WIEDZY I DZIAŁALNOŚĆ INFORMACYJNA" objętego PROW na lata 2014-2020.

W czasie szkolenia omówione zostaną również zasady prawidłowego wypełniania dokumentów aplikacyjnych takich jak wniosek o przyznanie pomocy, umowa przyznania pomocy czy wniosek o płatność.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy podmioty, o których mowa w § 3 i 4 rozporządzenia  Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie dla działań w zakresie kształcenia zawodowego i nabywania umiejętności" oraz poddziałania "Wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych" w ramach działania "Transfer wiedzy i działalność informacyjna" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 929), zamierzające ubiegać się o przyznanie pomocy w ramach tego działania.

Szkolenie odbędzie się 6 grudnia 2017 r. i poprowadzą je pracownicy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmowane będą do 30 listopada 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji kolejnych szkoleń. Szczegóły na www.aimr.gov.pl.

Źródło: ARiMR


CZYTAJ TEŻ

Jak uczynić unijny łańcuch dostaw żywności bardziej sprawiedliwym - rozpoczęły się konsultacje publiczne

Więcej…

Rolnicy są solą ziemi

Więcej…

STOP ASF - nowa specustawa

Więcej…

Polska Klasyfikacja Wyrobów i Usług - część 3

Więcej…

Sytuacja na rynkach rolnych i debata o przyszłości WPR

Więcej…

Co słychać na rynku tytoniowym?

Więcej…

Można już składać wnioski o "Wsparcie rynku produktów pszczelich"

Więcej…

Będą zapobiegać suszom i ich skutkom

Więcej…

Francuski model szkolnictwa rolniczego

Więcej…

Projektowane stawki płatności bezpośrednich za 2017 r.

Więcej…
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

POGODA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

PARTNERZY