Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje ostatnie Szkolenie uzupełniające dla doradców rolniczych, wpisanych na listę prowadzoną przez CDR.

 

Jest to szkolenie dla osób, które nie brały udziału w szkoleniach uzupełniających organizowanych w okresie lipiec - grudzień 2017 r.

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie termin końcowy szkoleń uzupełniających i egzaminów dla doradców rolniczych określa się na  10 luty 2018 rok. Osoby, które nie ukończą szkolenia uzupełniającego dla doradców rolniczych do tego terminu zostaną skreślone z listy doradców prowadzonej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Na szkolenie mogą zgłosić się osoby, które ukończyły szkolenie podstawowe z zakresu wymogów wzajemnej zgodności i posiadają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z obszaru C Minimalnych wymogów wzajemnej zgodności, a które w związku ze zmiana ustawy  z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. z 2017r.  poz. 562), nie zostały pozytywnie zweryfikowane w bazie doradców rolniczych a spełniają warunki niezbędne do wpisu na listę doradców czyli posiadają wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne i co najmniej roczne doświadczenie w doradzaniu z zakresu rolnictwa.

Szkolenie składa się z dwóch części:

  • e-learningowej (każdy uczestnik będzie miał dostęp do kursu przez 7 dni) oraz 
  • dwudniowej stacjonarnej, realizowanej w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Do każdego doradcy rolniczego, który prześle kartę zgłoszenia wysłane zostaną na adres e-mailowy szczegółowe informacje organizacyjne - login i hasło dostępu, dane kontaktowe do opiekuna merytorycznego z ramienia Centrum, wymagania sprzętowe, termin części stacjonarnej i warunki zaliczenia testu kończącego część e-learningową.

Termin części e-learningowej: 29.01 - 4.02.2018 r.
Termin i miejsce realizacji szkolenia stacjonarnego: 7 - 8.02.2018 r. - CDR w Brwinowie
Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 15.01.2018 r. na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem: 22/729 72 91.

Warunkiem uzyskania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia uzupełniającego i zaświadczenia o zadaniu egzaminu uzupełniającego jest odpowiednio: udział w szkoleniu mieszanym (części e-learningowej i części dwudniowej stacjonarnej) oraz zaliczenie testu końcowego (wymagane 90% prawidłowych odpowiedzi) na zakończenie części e-learningowej i zdanie egzamin końcowego (wymagane 90% prawidłowych odpowiedzi) na zakończenie dwudniowego szkolenia stacjonarnego.

Egzamin uzupełniający przeprowadzany jest na zakończenie szkolenia. Uczestnik może przystąpić do egzaminu po uzyskaniu zaświadczenia o ukończeniu szkolenia stacjonarnego, w ostatnim dniu szkolenia lub w innym wyznaczonym terminie. O terminie przystąpienia do egzaminu należy pisemnie powiadomić organizatora najpóźniej w ostatnim dniu szkolenia.

Terminy egzaminów:

  • 8.02.2018 r.
  • 9.02.2018 r.
  • 10.02.2018 r.

Pełny koszt szkolenia to 500,00 - 520,00 zł.

Karta zgłoszenia
Program szkolenia

Źródło: CDR Brwinów

 

CZYTAJ TEŻ

Płatności bezpośrednie 2017

Więcej…

Uwaga rolnicy poszkodowani w wyniku sierpniowych nawałnic

Więcej…

Regionalne banki rozwojowe odpowiedzią na mniejsze środki z Unii

Więcej…

Uwaga! Wnioski tylko do jutra

Więcej…

Cavaliada Tour w Lublinie

Więcej…

Polska wolna od ASF

Więcej…

Nowa pomoc dla producentów świń z terenów objętych ASF

Więcej…

Rdzenne potencjały kluczem do rozwoju

Więcej…

Posiedzenie Rady Dialogu Społecznego w Rolnictwie

Więcej…

Opieka zdrowotna na terenach wiejskich

Więcej…
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

POGODA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

PARTNERZY